SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót

Idő

A MesterMérleg új alakot ölt, mondhatni jön a második évad! Mindjárt az első bajnoki meccs értékelése!

Mezőnyárád- Tiszatarján 2-2 felnőtt

Szurkos Norbi(6):Nem volt szinte dolga,mégis kapott két gólt amiről nem tehetett!
Barna Pista(8): Idegen posztra(jobb hátvéd) tettem,de remekül megállta a helyét,biztos pontja a védelemnek!
Kuzmi Lackó(7):Jól szervezett végig,uralta a légteret,a kiállitása jogos volt,de ezt kellett tennie ,amit csapatkapitányként teljesen átérzett.
Bárdos Józsi(7):A szokásos, végighajtós,lendületes balvédő volt,néha elszámitotta a labdát csak ezért nem 8!
Molnár Tomi(7):Az elején bizonytalankodott egy két továbbitásnál,de remekül védekezett ,az ellenfél középső szervezőit remekül kordában tartotta,a 70.perc tájékán még a góllövő listára is feirakozhatott volna egy pontosabb fejessel!
Csirmaz Gyuri(7):Sokat harcolt a középpályán-sokszor féltettem a térdét ,olyan szituációkban is határozott volt.Jacsó Pistának beivelt szabadrúgása pedig egyedi volt!
Zsiga Jani(7):Neki is rengeteget kellett szerelni,amelyet nagy hatékonysággal megoldott ,igazi"gattúzos"volt,tetszett amikor sok esetben Ő kapcsolta le az ellenfél játékmesterét!
Nagy Sanyi(8):Hétről-hétre jobb,érik mint a jó bor!Többször gólhelyzetbe hozta társait,ami a támadósorunknak segitség volt(Baranyi Zoli kiugratása,ami kimaradt).Védekezésben pedig mindig tudta mikorkell egycsipetnyi komiszság,hogy ne szaladjon a vendég akció!
Jacsó Pityu(7):Az első félidőben nagyon ragaszkodott az oldalvonalhoz,ami miatt vérszegény is volt a támadójátékunk.A II.félidőben jól szervezett,gólhelyzetbe  is keritette magát és remek gólt fejelt!
Péntek Zsolti(6):Nem volt igazán veszélyes ma,de harcolt és csatárként is visszamozgott labdát szerezni:A II.félidő elején a bal térde egy szerencsétlen helyzetbenmeghúzodott---reméljük nem komoly és két hét múlva játszhat!"
Pásztor Levi(6):Sokat bosszantotta a vendégvédőket,de nem igazán futattuk ürestérbe,amivel eredményesebb lehetett volna.Az I.félidőben egyszer érdekes módon "gyalulták"a tizenhatoson belül!

+
Baranyi Zoli(7):Kényszercsatár volt,de megállta a helyét!Akár 3 gólt is lőhetett volna ,ha szerencsésebb!Mindenképp alternativa lehet a csatárposzton is!
Tóth Laci(7):Kissé kevés lehetőség jutott neki,ami az Én hibám,a többi középpályáshoz hasonlóan mind védekezés,mind támadásban OK:A fejjátékban még mindig nehezen felülmúlható!

A Fejes Csabi,Roszkos Ádám,Koscsó Jani triótól ezúton is elnézést kérek amiért nem vagy alig kaptak lehetőséget!

MÉRLEG:Az I.félidőben nem tudtuk kibontakoztatni támadójátékunkat,jobbára a pálya középső harmadában pattagott a labda kiegyenlitett erők harcaként!Az első gólt több játékosunk határozatlan fellépése után szerezte az ellenfél,ami kicsit bezavart ugyan a gépezetbe,de a második találatuk hatalmas mák volt!Nagyon örülök a II félidei hozzáállásnak,mert elhittük,hogy van keresnivalónk és támadásaink több gólhelyzethez is vezettek!A helyzetkihasználásunkon viszont csiszolni kell!Szép volt Fiúk!

Mezőnyárád- Tiszatarján 1-1 ifi

Ulvicki Tamás:  Magabiztosan tette dolgát, volt két bravúrja is rövid időn belül. Gólról nem tehetett.

Krokos Tamás: 6 Jól tartotta a szélt, nem nagyon tudták megforgatni. Sokszor tanárian szerelt. Bíztatta a fiatalokat.

Szeghő Gábor S.D: 7 A csapat egyik legjobbja, jelentősebb hiba nélkül hozta a meccset le, kéne mindig egy iylen játékos hátra.

Koscsó Zoltán: 5 Jól rombolt, bár néha lehetne határozottabb.

Gemeri Péter G.L.:6 Keményen játszott, magabiztosan avatkozott közbe többször is, fontos helyzetekben sikeresen szabdított fel.

Tóth Viktor: 5 Első meccséhez képest jól, szívósan játszott, de még erősödnie kell, technikai hibákat vét.

Szabó Ákos: 4.5 Önmagához képest, ritka gyenge volt, tudása kb 35-40%-át nyújtotta.

Varga Attila: 7 Gólja szép mozdulat, egy pontot ért, hajtott, nagy erősítés a csapatnak.

Deme János: 5 Ma nem ment neki sem, sokat ütközött, tud ennél jobbat is.

Kerekes Sándor: 7 Nem a posztján szerepelt, ez kicsit rányomta a bélyeget a játékára, de becsülettel küzdött.

Németh László: 7.5 Igazi veszélyt jelentett a kapura, a védők már féltek tőle, sokszor csak hátráltak, mikor a labda nála volt. A gárda másik kiemelkedő teljesítményét nyújtotta.

+

Zimányi Richárd: - Szintén újonc, nagy lelkesedéssel vetette bele magát a játékba, jól mozgott.

Zimányi Zoltán: - Megilletődötten játszott, megkell tanulja, hogy ne hagyja el a szélt ha oda rendelték. Jó játékos válhat belőle.

Archívum! A mestermérleg egykoron Kiss Józsi bá' értékeléseit tartamlazta az elmúlt mérkőzésekről.

MESTERMÉRLEG

A mestermérleg az edzőnk, Kiss József értékelése minden meccsről, és külön-külön a csapattagokról. Mindenki kap egy osztályzatot 1-10ig a teljesítménye alapján, és egy rövid értékelést is mellé.

Értékelés:

"-" Jelet kap aki kevés időt játszott a pályán sérülés, vagy csere miatt.

"0" -t kap, akinek a teljesítményét nem lehet értékelni, mert nem volt feladata vagy dolga a pályán. Kapusoknál alkalmazható főleg.

2 pont levonás, ha kiállítanak valakit.

14. forduló

Mezőnyárád – Sajóörös

3 : 4

Gulyás László: 5 Nem ezen a meccsen hozta élete formáját de azért fogott

egy pár ziccert

Bárdos József: 6 A többiekhez képest elfogadhatóan játszott.

Szeghő Tamás: 5 A vezér elhagyta a csapatát. Irányítás semmi.

Szabó Ákos: 6 Legalább lelkes volt és hajtott.

Koncz Máté: 5 Egy gól és más semmi.

Dósa János: 4 Bizonytalan, enervált játék.

Kiss Gábor: 7 Két gól és az akarat dicsérhető.

Fekete Balázs: 5 Ma semmi sem jött össze, de akarat sem volt.

Szajlai Gábor: 6 Hajtott, akart és a 6-hoz ez is elég volt.

Roszkos Ádám: 5 A szokottnál gyengébb játék.

Simon Balázs: 5 Hozta a csapat formáját.

Simon Dávid: 6 Legalább akart, hajtott, küzdött.

Pajó István: - Keveset játszott de elfogadhatóan.

Mestermérleg: Szétesett enervált gyenge játék. Az egész egy rémálom volt.

A sportszerűen küzdő és akaró ellenfél a küzdeni tudásával

megvert minket. Ezt a csapatot megkellett volna verni, mert

játéktudásban jobbak vagyunk ha a játékkal foglalkozunk.

Ma senki sem játszott jó formában a kapusunk is bizonytalan

volt. Az egészben a legfurcsább hogy szinte mindenki egyszerre

lett bűn rossz. Ha még többször ezt a meccset újra játszhatnánk

valószínű, hogy mindet mi nyernénk. Ma nem a játékról szólt a

meccs hanem az akaratról és a küzdésről.

Ulvicki Tamás: - Tehetséges, csak így tovább

Mestermérleg: Nem volt a két csapat egy súlycsoportban, sok helyzetet elkönnyelműsködtünk, több gólt is rúghattunk volna. Ami hiba az-az hogy

a csapatszerkezet fölborult és nem volt összjáték. Sok volt az egyéniskedés

de ebben is jobbak voltunk.

12. forduló

Mezőnyárád- Hejőszalonta

2-1

19. Gulyás László 8 Ziccereket is fogott a gólról nem tehetet.

2. Bárdos József 7 Sokat erősödött vele a balszél, hasznos volt.

5. Pásztor Levente 6 Fájós derékkal csak ennyire futotta. Köszönöm a játékát.

6. Roszkos Ádám 6 Hozta lelkes, rakkolós játékát.

9. Szabó Ákos 7 Kezdi megtalálni formáját, de még mindig fejlődhet.

7. Szeghő Tamás 6 Átlag futball. Ő ettől sokkal többre képes és

ezt várom el tőle.

10. Kiss Gábor 6 Sokat kihagyott, van még mit pótolnia.

11. Fekete Balázs 7 Sokat fejlődött, a csapat meghatározó játékosává nőtte ki magát.

8. Szajlai Gábor 6 Nem rossz játékos, csak néha az öncél vezényeli.

3. Simon Balázs 6 Hozta formáját, figyelt.

12. Koncz Máté 6 Jó játékos lehetne ha agresszívítást vinne a játékába. A gólja szemfüles volt.

14. Krokos Tamás 6 Ügyes játékos lesz csak még erősödnie kell.

. forduló

Hejőszalonta – MEZŐNYÁRÁD
1-1
Játékvezető:

Fábián Balázs

19. Gulyás László: 8 "A gólról Nem tehetett, jól védett, bravúrokat is bemutatott!"
2. Démon: -
"Korai Cseréje miatt, teljesítménye értékelhetetlen!"
12. Roszkos Ádám: 6
"Feladatát megoldotta, főleg rombolt!"
3. Tucsányi Zsolt: 7
"Jól játszott, teljesítményével engem is meglepett!"
4. Dósa János: 6
"Hozta megszokott szívós játékát, de az összjátékban nem vett részt!"
5. Simon Dávid: 6
"Sérülten is vállalta a játékot, harcos felfogásban játszott!"
13. Koncz Máté: -
"Kevés időt játszott!"
6. Pásztor Levente: 6
"Harcos játék, sok futás, de csak ennyi.Összjátékban többet várok tőle!"
7. Farkas Máté: 6
"Az első félideji játékot felejtsük, el a másodokat, pedig állandósítsuk!"
8. Szajlai Gábor: 8
"Minden megmozdulása veszélyes volt, helyzetkihasználásán kell javítani, végre sokat és gyorsan futot.Csak így tovább!"
9. Szabó Ákos: 6
"Még mindig nem az igazi.Tudása nagyobb mint amit most nyújtott!"
10. Kiss Gábor: 6
"Nem hozta megszokott formáját, de a védelmet jól irányította.a tizeneggyest pedig illik belőni.Igaz betegen játszott!"
11. Fekete Balázs: 7
"Jól játszott.A gólja dícséri.A mezőnyben néha el-eltünt!"

A mérkőzés értékelése:

"IFI szinten színvonalas, helyzetekben gazdag, jó meccs volt. Az eredmény igazságos. A játékvezetés kiváló volt."

2. forduló

Szakáld – MEZŐNYÁRÁD

0 - 9

Csuhai Tibor

"Sportszerű meccset hiba nélkül levezette."

19. Gulyás László: 0 "Kevés feladatát megoldotta, nem tudta megmutatni tudását, ellenfelünknek helyzete sem volt!"
2. Simon "MUKI" Balázs: 7 "Meglepődtem a játékán, egész jól játszott, bár a második félidőben szertelen volt!"
3. Démon: 8 "Sokat futott, lelkesen játszott, sőt még gólt is rúgott!"
4. Roszkos Ádám: 7 "Rábízott feladatát megoldotta, az összjátékot hatékonyan segítette!"
5. Simon Dávid: 7 "Szokásához híven sokat futott,robotolt.A második félidőben középhátvédként is megfelelt!"
6. Pásztor Levente: 8 "Hasznos csapattag volt, két gólt is rúgott!"
7. Farkas Máté: 7 "Sérülten is vállalta a játékot, sőt gólt is rúgott.Meg voltam vele elégedve!"
8. Szajlai Gábor: 8 "Nehezen lendült bele, az elején körülmányes volt, de utána jól játszott!"
9. Szabó Ákos: 7 "Lelkes, hajtós játék, de még mindig nem az igazi!"
10. Kiss Gábor: 9 "Három gól.Jó játék, csak a száját fogná be!"
11. Fekete Balázs: 7 "Hozta megbízhetó játékát,de most a kapura nem volt veszélyes!"

"A két csapat nem volt egy súlycsoportban. A lelkes, sportszerű hazai csapatot nehezen törtük meg, de utána egyre jobban kidomborodott nagyobb tudásunk!"

4. forduló

Mezőkeresztes – MEZŐNYÁRÁD

1 - 3

Adorján Barnabás:

"Volt egy pár bakija de ebben nagy segítségére volt az asszisztense is."

19. Gulyás László (c): 8A büntetőt is majdnem megfogta. Meg voltam vele elégedve

.4. Szeghő Tamás: 8Látszik rajta a meccshiány, de kreatívan és ügyesen focizott.

5. Pásztor Levente: 9Rengeteget futott, kár, hogy a megszerzett labdákat néha eladja.

6. Roszkos Ádám: 8Sérülten is remekül helytállt.

7. Farkas Máté: 8Bejátszotta az egész baloldalt. Gólja szemfülességét dicséri.

8. Szajlai Gábor: 9Az elején kimaradtak a helyzetei, de két góljával döntő érdemeket vállalt a győzelmünkből.

9. Szabó Ákos: 8Végre azt játszotta, amit tud. Az akarata és a szíve példás volt.

10. Kiss Gábor: 9A védelem biztos oszlopa volt, most a támadásokat nem tudta úgy segíteni, ahogy szokta.

11. Fekete Balázs: 8Az első félidőben is jól játszott de látszott a második játékrészben, hogy a helyén az igazi.

17. Harangozó Ákos: 9Óriási munkabírással bejátszotta az egész pályát és még arra is volt ereje, hogy irányítsa a csapatot. Látszik rajta, hogy a nagycsapatban edződik.

12. Koncz Máté: 8Voltak veszélyes megmozdulásai de az akarattal még mindig bajok vannak. Pedig a bal lába isteni.

3. Démon: 8Megfelelően ellátta feladatát betegen is. Jól futballozott.

2. Simon Balázs: -Mivel kevés játéklehetőséget kapott.

Igazi derbihez méltó játék volt. Rengeteg futással, szép és váratlan megoldásokkal mindkét csapattól az elvárható maximumot láthattuk. Talán azzal nyertünk, hogy míg a hazai csapat mindent erőből és lendületből akart megoldani, addig mi színeztük is a játékot és a taktikailag is, megjátszottuk a megbeszélteket. Dicséret illeti a játékosaimat egytől-egyig, mert az erőnlétileg sokkal jobban álló keresztessel is felvették a versenyt. Végre egyszer tartalékosan is odatették magukat és akarták a győzelmet. Amúgy a meccs sportszerű volt. Gratulálok az ellenfelünknek, további sok sikert kívánok nekik.

7. forduló

MEZŐNYÁRÁD – Tibordaróc

5 - 2

Tóth Gyula

Hiba nélük levezette a kemény, de sportszerű mérkőzést.

19. Gulyás László (c): 6Amit lehetett védett, a gólokról nem tehetett.

2. Tóth Gábor: 5Régen játszott, látszik rajta a meccshiány, erőnléti problémái vannak.

10. Kiss Gábor: 6A védelemben a legjobb volt, ha egyáltalán lehetett az alakzatot védelemnek nevezni.

4. Roszkos Ádám: 5Nem mindig találta a helyét, nem volt olyan határozott, mint szokott.

5. Pásztor Levente: 7Harcosságával és küzdeni tudásával kitűnt a mezőnyből. Elégedett vagyok vele.

6. Szeghő Tamás: 5Egy-két jó pontrúgás, de a csapat irányítása ma nem sikerült. Látszik a mérkőzés hiány, és a kondíció se a legjobb.

9. Szabó Ákos: 6 Csak a gólja miatt kapott hatos osztályzatot, mert az gyönyörű volt. A játék felejthető.

7. Farkas Máté: 7A baloldalt bejátszotta. Sokat volt szabadon, de társai nem vették észre. Két szemfüles gólja dicséri.

8. Szajlai Gábor: 5Van ilyen is.. Ma semmi sem sikerült neki, igaz hamar meg is adta magát.

11. Fekete Balázs: 5A kapura nem volt veszélyes, el-eltűnt a mezőnyben.

3. Démon: 6Stabilabb lett vele a védelem, a második félidőben legalább gyors volt.

12. Pajó István: Neki még sokat kell erősödnie, hogy stabil csapattag legyen.

13. Koncz Máté: Kevés ideje volt a bemutatkozáshoz.

Elképzelés nélküli játék nagy arccal! Azt hittük elég kiküldeni a mezeket a pályára. A gyorsan rúgott gólunk még erre is rátett. 2-2-nél csak csodálkoztunk. A végére aztán helyre állt a rend, és begyűjtöttük a három pontot. Ezt a meccset felejtsük el, hiszen a jövő héten rangadót játszunk, és föl kell javulnunk minden csapatrészben. A védelem átjáróház volt, a középpálya egy fokkal jobb volt a többinél, a csatársor enervált, gyenge játékot mutatott. Az öt gólunkat egy hátvéd és 3 középpályás szerezte. Tovább kell dolgo